Penzion Lipina | Vyzkoušejte si život na farmě!

Pro volný čas

Až se Vám omrzí vše, co nabízí náš penzion, máme tu pro Vás možnosti na spoustu dalších aktivit v nedalekém okolí.

Chcete svou dovolenou zpestřit nějakou sportovní aktivitou? Můžete využít mnoho značených cyklistických stezek po silničkách nebo lesních a prašných cestách.

Vydejte se směrem na jihozápad a navštivte Přehradní nádrž Seč, zříceninu hradu Oheb, Lichnici, zámek Žleby. Severovýchodně se podívejte do města Chrudim se spoustou historických památek. V létě se osvěžte na chrudimském či slatiňanském koupališti. Jistě Vás zaujme i Zámek Slatiňany, slatiňanský hřebčín nebo rozhledna Bára s Lanovým parkem Podhůra.

NOVINKA!!

Crazy Bubbles

Víme, jak těžké je zabavit větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto jsme navázali spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles.

https://www.youtube.com/watch?v=rSJgWkh3Ouw

Nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivita posledních měsíců pro firemní akce/teambuilding, svatby, sportovní soustředění, školy, dětské a rodinné dny, bezhlavé vyblbnutí a další nespočet možností. Dostupnost po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech.

Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce originálního vybavení z Projekt Crazy Bubbles jako jediný v ČR a SR disponuje tímto originálním, certifikovaným a atestovaným vybavením, neboť je pro ČR výhradním exkluzivním zástupcem. Kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.

Zahrajete si Bubble Football (fotbal v bublině / zorbing fotbal), kruhová vyřazovačka, silové zápasy, 4X, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu. Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny.

https://www.youtube.com/watch?v=hxlCOheAVJg

Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 až 1.000 osob.  Uspořádáme Vám tento event na klíč.

Mezi nesporné výhody patří:

- kolektivnost

- příznivá cena

- zábavnost – skvělá forma stmelení kolektivu

- kvalita a bezpečnost

- uspořádání turnaje s cenami, poháry, diplomy

- variabilita - množství druhů her + vytváření vlastních her a pravidel

- řízený program od 2 hodin až po celý víkend

Podrobnější informace naleznete zde:

WEB – http://crazybubbles.cz

Facebook/ Crazy Bubbles CZ - https://facebook.com/crazybubblescz

kontaktní osoba: Filip Navrátil / info@crazybubbles.cz / +420